Studia Podyplomowe „E-learning dla polskiej szkoły - wdrażanie, zarządzanie, obsługa”

Wydział Anglistyki
61-874 Poznań, al. Niepodległości 4
tel. 61 829 3506

Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych i podyplomowych:
mgr inż. Magdalena Piotrowska-Gotowała
pok. 116 Budynek A
tel. 61 829 3535
e-mail: magdap@wa.amu.edu.pl
poniedziałek-wtorek 9:00-14:00
czwartek-piątek 9:00-14:00
sobota 10:00-14:00

WWW: http://wa.amu.edu.pl/wa/e-learning_podyplomowe

Charakterystyka: Absolwent studiów podyplomowych “E-learning dla polskiej szkoły - wdrażanie, zarządzanie, obsługa” uzyska wiedzę i umiejętności, które umożliwią mu kompleksową obsługę instytucji edukacyjnych w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań e-learningowych, ich umiejętnego promowania i wdrażania, obsługi, doradztwa i szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi aplikacji e-learningowych i ich prawidłowego wykorzystania w procesie dydaktycznym.
Kompetencje absolwenta obejmują szerokie spektrum zagadnień z dziedziny programowania, psychologii i metodyki nauczania, obsługi narzędzi e-learningowych, tworzenia kursów i treści dydaktycznych do wykorzystania w e-learningu, procesów wdrożeń innowacji w instytucjach oraz symboliki w komunikacji odbywającej się w środowisku internetowym.
Profil kompetencji absolwenta został zaprojektowany tak, aby w większości obszarów potrafił on samodzielnie wykonać niezbędne czynności (np. doradztwo w zakresie wyboru właściwych rozwiązań e-learningowych, szkolenia z obsługi narzędzi e-learningowych i ich poprawnego wykorzystania pod względem metodycznym, tworzenie materiałów dydaktycznych na potrzeby e-learningu i doradztwo/szkolenie w tym zakresie).  W pozostałych obszarach absolwent będzie dysponował minimum niezbędnej wiedzy aby samodzielnie wykonać podstawowe czynności i zaplanować, zlecić i dokonać kompetentnego nadzoru nad dalszymi, zaawansowanymi czynnościami wykonywanymi przez specjalistów (np. programowanie, administrowanie serwera).

Kierownik studiów: dr Michał Remiszewski
e-mail: rmichal@wa.amu.edu.pl

Czas trwania: 2 semestry

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.