Studia Podyplomowe Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStep

pok. 44
poniedziałek-piątek, godz. 9.00-15.00
e-mail: greta.swaltek@amu.edu.pl

Dokumenty prosimy przesyłać pocztą.

Szczegółowe informacje: http://podyplomowepoznan.pl/zarzadzanie-projektami-wg-metodyki-ten-step-tm/

Charakterystyka:
Studia są skierowane do osób, które zajmują się planowaniem i nadzorowaniem realizacji projektów – biznesowych, instytucjonalnych, samorządowych, non-profit, etc. Dla wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje kompetencje zarządzania projektem i uzyskać konkretne umiejętności biznesowe w zawodzie przyszłości, jakim jest Project Manager.

W dotychczasowych zajęciach brali udział pracownicy największych przedsiębiorstw (np. PGE, Gaz-System, KGHM Polska Miedź), menadżerowie prowadzący projekty u kooperantów i poddostawców produktów i usług dla tych firm, osoby zatrudnione w jednostkach samorządu terytorialnego i administracji państwowej, w organizacjach pozarządowych, etc.

Studia są partnerskim przedsięwzięciem 3 podmiotów: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, TenStep Polska oraz Letia Business Center w Legnicy, należącym do KGHM Letia Legnickiego Parku Technologicznego S.A.

Cele studiów:
Celem studiów jest przekazanie wysoce specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami. Studia odpowiadają na pytanie jak stworzyć dobry projekt, dopasowany do potrzeb organizacji, uwzględniający aktualne uwarunkowania rynkowe, wzrost konkurencji i potrzebę rozwoju biznesu. Uczestnicy studiów podniosą kwalifikacje niezbędne na stanowiskach kierowniczych i wykonawczych. Będą potrafili wykorzystać narzędzia TenStep™ w przygotowaniu i zarządzaniu każdym projektem w firmie czy instytucji. Nabędą konkretne umiejętności biznesowe w zawodzie przyszłości, jakim jest Project Manager. Po ukończeniu studiów słuchacze będą przygotowani do zdania międzynarodowego egzaminu i uzyskania prestiżowej certyfikacji TenStep Academy, USA. Metodyka TenStep Project Management Process jest kompletnym rozwinięciem standardu PMBoK Guide o procesy, narzędzia i techniki wykonawcze, przykłady dobrych praktyk oraz setki wzorów dokumentów projektowych TenStep jest oficjalnym dostawcą edukacyjnym Project Management Institute (numer identyfikacyjny 1774)

Atuty studiów:

•    dyplom prestiżowej uczelni publicznej
•    przygotowanie do międzynarodowego egzaminu i uzyskania prestiżowej certyfikacji TenStep Academy, USA
•    doskonała jakość zajęć potwierdzona referencjami uczestników
•    doświadczeni szkoleniowcy i trenerzy TenStep (praktycy na co dzień zarządzający złożonymi projektami)
•    aktywne metody zajęć oparte na case studies, grach, eksperymentach oraz pracy na rzeczywistych projektach.
•    angażujące uczestników warsztaty i treningi umiejętności
•    promocyjna cena i dogodny dla słuchacza system płatności
•    materiały dydaktyczne udostępniane słuchaczom on-line
•    organizacja studiów: zajęcia ograniczono do dwóch modułów dziennie realizowanych w godz. 9:00-16:00 lub 9:00-17:45