Studia Podyplomowe Finanse i Rachunkowość w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem

61-714 Poznań, al. Niepodległości 53
tel. 61 829 31 26, fax 61 829 31 45
e-mail: anetak@amu.edu.pl

Charakterystyka: Studia skierowane są do osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach i innych organizacjach gospodarczych  zlokalizowanych na terenie Polski, w szczególności na stanowiskach menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także analityków finansowych, księgowych.
Wykładowcami są profesorowie i adiunkci Wydziału Prawa i Administracji oraz specjaliści z praktyki gospodarczej.
O przyjęcie na Studia mogą się ubiegać absolwenci studiów wyższych (magisterskich,  licencjackich, inżynierskich) dowolnego kierunku.

Kierownik studiów: prof. zw. dr hab. Elżbieta Jantoń-Drozdowska

Czas trwania: 2 semestry

Więcej informacji: http://prawo.amu.edu.pl/dla-studenta/studia/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-finanse-i-rachunkowo-w-zarzdzaniu-przedsibiorstwem