Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK

Przychodnia bezpłatnie przyjmuje studentów UAM w ramach poradni:

• lekarza podstawowej opieki zdrowotnej
  • stomatologa
Nowy adres Przychodni:

Przychodnia UNIMEDYK
ul. Grunwaldzka 6

Rejestracja ogólna: +48 61 852 98 81
Przychodnia studencka: +48 690 442 722
Stomatologia: +48 518 566 381
E-mail: przychodnia@unimedyk.pl

Wizyty od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00
Rejestracja wizyt telefoniczna lub osobista
www.unimedyk.pl

Aby zostać pacjentem Przychodni UNIMEDYK, należy wypełnić deklarację wyboru lekarza.
Można to zrobić na kilka sposobów:

1. Osobiście w przychodni.
  2. Pobrać formularz ze strony www.unimedyk.pl, wypełnić go i odesłać na adres przychodni.
  3. Zadzwonić / wysłać mail do przychodni - na wskazany adres przychodnia prześle formularz wraz z kopertą zwrotną.

Dlaczego warto zapisać się do Przychodni UNIMEDYK:

• bezpłatny dostęp do lekarzy rodzinnych / badań diagnostycznych / specjalistów / stomatologów
  • brak kolejek - każda wizyta umawiana jest na konkretną godzinę
  • dedykowany nr telefonu dla studentów - gdy rejestracja nie odbierze telefonu, oddzwoni
  • dogodne terminy - lekarz rodzinny przyjmuje w dniu zgłoszenia lub w kolejnym dniu
  • możliwość zamawiania recept przez telefon lub mailem
  • promocyjne ceny szczepień (grypa, WZW, inne)
  • promocyjne ceny usług nierefundowanych przez NFZ

W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia (np. gorączka, ból głowy, ból brzucha) każdy student UAM może skorzystać z bezpłatnej wizyty w Przychodni UNIMEDYK (niezależnie czy złożył deklarację wyboru lekarza w Przychodni, czy nie).