Aktualności

Dzień studenta I-go roku Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Konkurs PFRON na najlepsze prace magisterskie i doktorskie
Wiadomość, opublikowana 20-09-2018

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepoełnosprawnych ogłosił XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Otwarte Drzwi" na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym. Termin składania prac mija 15 października 2018 r.

Więcej...
II Ogólnopolska konferencja logopedyczna "Mózg - język - komunikacja"
Wydarzenie, trwa od 18-10-2018 do 19-10-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytut Filologii Polskiej oraz Stowarzyszenie "Afazja" zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej "Mózg - język - komunikacja", która odbędzie się 18-19 października br. w Instytucie Filologii Polskiej UAM, Collegium Maius, ul. Fredry 10.

Więcej...
Nasi Studenci Najlepsi w Świecie w GOMAC 2018!
Wiadomość, opublikowana 19-09-2018

W nocy z 17 na 18 września ogłoszono Światowy Ranking Global Online Marketing Academic Challenge (GOMAC) 2018, w którym nasi studenci znaleźli się na pozycji Światowego Lidera GOMAC 2018. Zespół w składzie: kapitan - Mateusz Halicki (UEP), Dawid Śliwiński (UAM), Sebastian Jastrzębski (UAM) i Aleksander Kempa (UAM) pod opieką dr Wojciecha Czart (UAM), w poprzedniej rundzie ewaluacyjnej wyników nasi studenci jako najlepsi w Europie zakwalifikowali się do rundy finałowej, w której wybrano Światowych Zwycięzców konkursu.

Więcej...
Konferencja pt. Bezpieczeństwo i obronność. Badania naukowe, oryginalne praktyki i edukacja Uniwersytetu Poznańskiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-09-2018

Zapraszamy na konferencję organizowaną w ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego, która odbędzie się w czwartek, 11 października 2018 r. w Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Więcej...
Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie
Wiadomość, opublikowana 18-09-2018

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.

Więcej...
Stypendium Rektora dla najlepszych studentów
Wiadomość, opublikowana 18-09-2018

Stypendium rektora dla najlepszych studentów w roku akademickim 2018/2019 przyznawane jest wyłącznie na wniosek studenta. Wniosek generowany jest z systemu USOSweb. Uruchomienie systemu generowania wniosków nastąpi dnia 21 września 2018 roku, a jego zamknięcie – 15 października 2018 roku. O stypendium mogą się starać studenci, którzy w granicach właściwego roku akademickiego przewidzianego organizacją roku akademickiego, uzyskali wysoką średnią ocen, nie niższą niż 4,00. W praktyce oznacza to, że składać wnioski mogą studenci, którzy uzyskali zaliczenie roku, na podstawie którego ubiegają się o przyznanie stypendium, do dnia 30 września (prosimy uwzględnić dzień na aktualizację w systemie USOS).

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3 4 5 6 7 8 9