Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Ogólnopolska konferencja naukowa „ICH WŁASNA POEZJA”? Poetki polskie w historii literatury XX i XXI wieku
Wydarzenie, trwa od 08-03-2018 do 09-03-2018

Zakład Literatury XX w., Teorii Literatury i Sztuki Przekładu, Instytut Filologii Polskiej oraz Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w Poznaniu mają przyjemność zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową „ICH WŁASNA POEZJA”? Poetki polskie w historii literatury XX i XXI wieku, która odbędzie się 8 i 9 marca 2018 r. w Salonie Adama Mickiewicza pod Kopułą w Collegium Maius. 

Szczegółowy program konferencji na plakacie.

Więcej...
Debata pt. Ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 02-03-2018

Zapraszamy na debatę poświęconą Puszczy Białowieskiej pt. "Ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej. Ingerować czy nie ingerować w procesy przyrodnicze?". Seminarium odbędzie się w piątek, 2 marca br. w Audytorium im. Józefa Paczoskiego na Wydziale Biologii UAM (ul. Umultowska 89).

Więcej...
Chopin Meets The Beatles - koncert fortepianowy Pameli Howland organizowany przez Wydział Anglistyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Wydział Anglistyki serdecznie zaprasza całą społeczność Uniwersytetu na koncert Pameli Howland, Fulbright Visiting Scholar, pt. Chopin Meets The Beatles. Koncert z serii Distinguished Faculty Recitals odbędzie się w czwartek, 8 marca br. o godz. 18:30 w Auli Lubrańskiego Collegium Minus UAM przy ul. Wieniawskiego 1.

Więcej...
Zostań dyplomatą!
Wiadomość, opublikowana 01-03-2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.

Więcej...
Sesja naukowa "Geografia we współczesnym świecie"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-03-2018

Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Geograficznego (OP PTG) zaprasza na sesję naukową pt. Geografia we współczesnym świecie, która odbędzie się w czwartek 8 marca w godzinach 930 – 1300 w Auli im. Prof. B. Krygowskiego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM (budynek Collegium Geographicum przy ul. Bogumiła Krygowskiego 10). Sesja naukowa zorganizowana jest w związku z obchodami 100-lecia utworzenia Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz ustanowieniem roku 2018 Rokiem Polskiej Geografii.

Więcej...
II Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka Z cyklu "Studenckie impresje" pt." Źródła tożsamości"
Wiadomość, opublikowana 28-02-2018

Zakład Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiów podyplomowych i doktoranckich wszystkich lat, kierunków i wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w II edycji konkursu plastycznego w ramach obchodów Dekady Jubileuszowej UAM i objęty Patronatem JM Rektora UAM oraz Dziekanów Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Nauk Społecznych.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.