Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Rejestracja do EDPR University Challenge 2018
Wiadomość, opublikowana 23-11-2017

W EDPR University Challenge szukamy ludzi innowacyjnych, którzy rozwiązują problemy w sposób praktyczny. Tworzymy miejsce dla studentów oraz pracowników naukowych do testowania swojej wiedzy, umiejętności i pomysłów.

Więcej...
IV konferencja „Rozbijamy szklane sufity” pod patronatem Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 02-12-2017

„Rozbijalnia Szklanych Sufitów” kierowana jest do kobiet aspirujących, bądź pełniących funkcje kierownicze, których kariera dotarła do poziomu „szklanego sufitu” oraz tych wszystkich, które dbają o swój osobisty i zawodowy rozwój, rozwijają przedsiębiorczość i poszukują dla siebie nowych rozwiązań - wychodząc poza stereotypy i utarte przekonania.

Więcej...
Litewskie Dni w Poznaniu na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, trwa od 24-11-2017 do 25-11-2017

Zakład Bałtologii Instytutu Językoznawstwa Wydziału Neofilologii UAM serdecznie zaprasza w dniach 24-25 listopada na Dni Litewskie w Poznaniu!

Więcej...
Nadia Sawczenko o kraju między Europą a Azją
Wiadomość, opublikowana 29-11-2017

We wtorek 28 listopada Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM będzie gościł Nadię Sawczenko, znaną ukraińską parlamentarzystkę i lotniczkę, przez miesiące więzioną w Rosji. O godz. 13: 15 w Auli WNPiD wygłosi ona wykład zatytułowany „Ukraina między Europą a Azją".

Więcej...
Sukces projektu "studenci UAM bez granic. edycja nepal"
Wiadomość, opublikowana 22-11-2017

Z przyjemnością informujemy, że Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej, działające przy Zakładzie Pedeutologii na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, otrzymało II nagrodę podczas Ogólnopolskiego Konkursu Studenckiego Ruchu Naukowego StRuNa w kategorii WYPRAWA ROKU za projekt "Studenci UAM bez Granic. Edycja Nepal". Na podium w tej kategorii znalazły się również dwa koła naukowe z poznańskich uczelni - na miejscu I KN "Leczymy z Misją" z Uniwersytetu Medycznego, natomiast na miejscu III SKN Geografów im. St. Pawłowskiego (UAM). Uczestnicy prezentowali projekt oraz odebrali nagrodę na Zamku Królewskim w Warszawie.

Więcej...
Weź udział w konkursie i popłyń "Darem Młodzieży" w rejs dookoła świata!
Wiadomość, opublikowana 21-11-2017

W maju 2018 roku jeden z najsłynniejszych polskich  żaglowców: "Dar Młodzieży", rozpocznie rejs dookoła świata pod hasłem  "Rejs Niepodległości". Impulsem do organizacji tego wielkiego wydarzenia jest  Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, którą będziemy obchodzić w 2018 r. Z tej okazji rusza konkurs skierowany do młodzieży akademickiej, dzięki któremu 100 młodych osób popłynie w rejs dookoła świata.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.