Konkurs grantowy dla studentów I i II roku studiów. Odnośnik kieruje do pliku graficznego

Jedna z najlepszych prac magisterskich w Polsce powstała na UAM
Wiadomość, opublikowana 06-03-2018

Krzysztof Grządzielski, absolwent kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa zajął II miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery. Obroniona w październiku ubiegłego roku praca pt. „Radio Emaus jako przykład medium lokalnego o profilu społeczno-religijnym" została napisana pod kierunkiem prof. Ryszarda Kowalczyka. Jej temat związany jest z radiofonią lokalną i istniejącą od 23 lat rozgłośnią archidiecezji poznańskiej. Jako samodzielna, niesformatowana stacja jest częścią katolickiej radiofonii lokalnej, która stanowi istotny odsetek wśród wszystkich polskich stacji radiowych.

Więcej...
Konferencja Asiam Explorare: Azja w badaniach młodych naukowców na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, trwa od 17-05-2018 do 18-05-2018

Katedra Studiów Azjatyckich oraz Katedra Orientalistyki Wydziału Neofilologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić na V konferencję Asiam Explorare Azja w badaniach młodych naukowców, która odbędzie się 17-18 maja 2018 roku w siedzibie Katedry Studiów Azjatyckich, al. Niepodległości 24, 61-714 Poznań. Konferencja Asiam Explorare skierowana jest do młodych naukowców, pracowników, doktorantów oraz wybitnych studentów zajmujących się językami, literaturą oraz kulturą krajów Azji i Afryki Północnej w perspektywie interdyscyplinarnej.

Więcej...
Studencko-doktorancka konferencja naukowa "Słowianie, my lubim... kobiety"
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-03-2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w V studencko-doktoranckiej konferencji naukowej "Słowianie, my lubim… kobiety", która odbędzie się 9 marca 2018 roku na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Festiwal Teatrów Studenckich START rusza w przyszłym tygodniu
Wiadomość, opublikowana 05-03-2018

Festiwal Teatrów Studenckich START w tym roku będzie sie odbywał od 15 do 18 marca w pięciu przestrzeniach festiwalowych, którymi będą: Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Ośmego Dnia, Scena Robocza, Jeżyckie Centrum Kultury oraz Pies Andaluzyjski.

Więcej...
Wsparcie w procesie edukacji studenta z ASD na wyższej uczelni – doświadczenia Fundacji SYNAPSIS – wykład otwarty
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-03-2018

Zapraszamy na wykład otwarty „Wsparcie w procesie edukacji studenta z ASD na wyższej uczelni – doświadczenia Fundacji SYNAPSIS”, który odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Forum Pełnomocników w dniu 21 marca 2018 r. (środa) na Wydziale Historycznym UAM, ul. Umultowska 89d, o godzinie 9:00.

Więcej...
Srebrny medal dla studentek UAM
Wiadomość, opublikowana 05-03-2018

Zespół KU AZS UAM Poznań zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. W rozgrywanym w weekend finałowym turnieju Ekstraligi futsalu kobiet, UAM pokonał w półfinale zespół Wanda Słomniczanka Słomniki 3:0. Zespół UAM zajął ostatecznie drugie miejsce, po finałowym pojedynku z zespołem ROW Rybnik (0:3).

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.