Kierunki prowadzone przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa nagrodzone certyfikatem „Studia z przyszłością"
Wiadomość, opublikowana 21-04-2017

W II edycji konkursu i programu akredytacji „Studia z Przyszłością” po raz kolejny wyróżniono prowadzone przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa kierunki studiów.

Wśród tegorocznych lauretów znalazły się Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (studia I i II stopnia) i Bezpieczeństwo Narodowe (studia I i II stopnia).Program „Studia z Przyszłością” wyróżnia najbardziej innowacyjne i nowoczesne kierunki i programy studiów na polskich uczelniach.

Informację wprowadził/a: Marcin Piechocki