Ostatnie dni na wypełnienie ankiety!
Wydarzenie, trwa od 30-04-2017 do 30-06-2017

Badanie Jakości Kształcenia dobiega końca – pozostało zaledwie kilka dni na wyrażenie swojej opinii na temat mocnych i słabych stron kształcenia prowadzonego na UAM, dlatego zachęcamy całą społeczność akademicką do wypełnienia anonimowej ankiety, dostępnej po zalogowaniu do systemu usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl.

Studentom przypominamy, że wypełniając ankietę mają szansę wywalczyć dla swojego wydziału nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Środki te przeznaczone będą na cel służący jak najszerszej społeczności studenckiej wskazany przez wydziałowe rady Samorządu Studentów po uzgodnieniach z dziekanami.

Liczbę wypełnionych ankiet śledzić można pod linkiem:

Informację wprowadził/a: Marta Brzezińska