Nowa edycja konkursu na wyróżniające się prace doktorskie i magisterskie
Wiadomość, opublikowana 04-10-2017

Miasto Poznań organizuje XIV edycję konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską". Celem konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.

Na autorów trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki, obronione w latach 2016-2017. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w naszym mieście.

Jednym z głównych kryteriów oceny prac będzie ich utylitarny charakter.

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania do 15 listopada 2017 r.

UWAGA!

Adres Wydziału Rozwoju Miasta do 31.10.2017 r.: pl. Kolegiacki 17, II piętro, p. 261 lub 266 r.

Adres Wydziału Rozwoju Miasta od 2.11.2017 r. : biurowiec przy ul. Za Bramką 1, II piętro.

Formularz wniosku i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.poznan.pl/studia

Strona konkursu

Wszelkie pytania można kierować pod adres mailowy: akademickipoznan@um.poznan.pl

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna