Aktualności - Niepełnosprawni - wszystkie

Seminarium szkoleniowe w Wiśle
Wiadomość, opublikowana 20-11-2017

Serdecznie zapraszamy Studentów i Doktorantów z niepełnosprawnościami UAM na kolejną edycję zimowego Seminarium Szkoleniowego w Wiśle.
Tym razem proponujemy otwarty zakres tematyczny – oprócz kilku tematów proponowanych przez Biuro, na seminarium mogą się pojawić również zaproponowane przez studentów i doktorantów.

Więcej...
Bezpłatne warsztaty WenDo dla studentek z niepełnosprawnością
Wiadomość, opublikowana 16-11-2017

Gorąco zapraszamy studentki z niepełnosprawnością na warsztat WenDo. Jeśli chcesz poczuć wewnętrzną moc i siłę do tego, by asertywnie dbać o swoje poczucie komfortu, przyjdź na dwudniowe BEZPŁATNE warsztaty WenDo!

Więcej...
Warsztaty dla pracowników dydaktycznych i doktorantów UAM „Praca ze studentami z trudnościami natury psychicznej i poznawczej”
Wiadomość, opublikowana 13-11-2017

Biuro ds. Studentów z Niepełnosprawnościami serdecznie zaprasza pracowników dydaktycznych i doktorantów UAM do udziału w cyklu szkoleń z zakresu pracy ze studentami z niepełnosprawnościami lub innymi trudnościami natury psychicznej i poznawczej. (BRAK MIEJSC - zapisz się na kolejne edycje przez formularz on-line).

Więcej...
Zjazd Szkoleniowo-Sprawozdawczo-Wyborczy Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra"
Wiadomość, opublikowana 23-10-2017

Drodzy Studenci!
Powoli kończy się kadencja obecnego Zarządu Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM Ad Astra, dlatego już teraz serdecznie zachęcamy do wkroczenia w nasze szeregi. Zapraszamy wszystkich chętnych na Zjazd Szkoleniowo-Sprawozdawczo-Wyborczy w dniach 17-19.11.2017, który odbędzie się w Zespole Pałacowo-Parkowy UAM w Gułtowach.

Więcej...
Zmiana siedziby Biura ds. Studentów z Niepełnosprawnościami
Wiadomość, opublikowana 06-10-2017

Uprzejmie informujemy, że w dn. 9-10 października br. nastąpi zmiana siedziby Biura ds. Studentów z Niepełnosprawnościami. Kontakt z pracownikami może być w tym czasie utrudniony, za co bardzo przepraszamy.

Więcej...
II Wielkopolski Konwent Regionalny Osób z Niepełnosprawnościami
Wydarzenie, trwa od 13-10-2017 do 13-10-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Wielkopolskim Konwencie Regionalnym Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 13 października 2017 r. od godz. 10:00 w Auli im. prof. Ziembińskiego Wydziału Prawa i Administracji UAM (al. Niepodległości 53) w Poznaniu.

Zachęcamy do rejestrowania się poprzez formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2wL8MdR

Więcej...
Zaproszenie na bezpłatne praktyki studenckie
Wiadomość, opublikowana 03-10-2017

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych O/Wielkopolski w Poznaniu uprzejmie informuje, że z dniem 1 października 2017r. rozpoczyna program praktyk studenckich i zaprasza studentów do składania aplikacji.

Więcej...
Spotkanie organizacyjne dla studentów niesłyszących i niedosłyszących korzystających z przystosowanych lektoratów z j. angielskiego w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych
Wiadomość, opublikowana 02-10-2017

Wszystkich studentów korzystających z lektoratów języka angielskiego w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące ustalenia harmonogramu zajęć lektoratowych w semestrze zimowym 2017. Odbędzie się ono w czwartek 5 października o godz. 18:00 w Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6, sala nr 024. Studenci proszeni są o przyniesienie swoich planów.

Więcej...
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W MULTIMEDIALNEJ PRACOWNI NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-10-2017

Wszystkich studentów korzystających z lektoratów języka angielskiego w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące ustalenia harmonogramu zajęć lektoratowych w semestrze zimowym 2017. Odbędzie się ono w czwartek 5 października o godz. 18:00 w Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6, sala nr 024. Studenci proszeni są o przyniesienie swoich planów. Więcej informacji o dostępnych lektoratach pod linkiem: studenci niepełnosprawni

Więcej...
Spotkanie organizacyjne w multimedialnej pracowni nauki języków obcych – 5 października 18:00
Wiadomość, opublikowana 02-10-2017

Wszystkich studentów korzystających z lektoratów języka angielskiego w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące ustalenia harmonogramu zajęć lektoratowych w semestrze zimowym 2017.

Odbędzie się ono w czwartek 5 października o godz. 18:00 w Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6, sala nr 024. 

Studenci proszeni są o przyniesienie swoich planów.

Więcej informacji o lektoratach dostępnych pod linkiem:

http://studenci.amu.edu.pl/studia/niepelnosprawni/wsparcie-dla-studentow-niedoslyszacych

Więcej...
Spotkanie organizacyjne w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych 5 października
Wiadomość, opublikowana 29-09-2017

Wszystkich studentów korzystających z lektoratów języka angielskiego w Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych zapraszamy na spotkanie organizacyjne dotyczące ustalenia harmonogramu zajęć lektoratowych w semestrze zimowym 2017.

Więcej...
SPOTKANIE INFORMACYJNE dla opiekunów grup studenckich
Wiadomość, opublikowana 21-09-2017

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami serdecznie zaprasza opiekunów grup studenckich na spotkanie informacyjne poświęcone działalności Biura. Informacje te będą pomocne w pracy ze studentami, szczególnie dla osoby będącej opiekunem roku lub grupy studenckiej, dlatego w szczególności zapraszamy opiekunów I roczników.

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.