Aktualności - Studia podyplomowe - wszystkie

Inauguracja Studiów Podyplomowych Edukacja Alternatywna w zakresie Pedagogiki Waldorfskiej
Wiadomość, opublikowana 29-11-2017

Z ogromną radością informuję, że w ubiegłą sobotę tj. 25 listopada br. odbyła się na naszym Wydziale uroczysta inauguracja nowych studiów podyplomowych: Edukacja Alternatywna w zakresie Pedagogiki Waldorfskiej. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Pani Dziekan prof. zw. dr hab. Agnieszka Cybal-Michalska i Pan Prodziekan prof. dr hab. Waldemar Segiet.

Więcej...
XX jubileuszowa edycja ukończenia studiów podyplomowych
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-11-2017

25 listopada br. na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu odbyło się uroczyste zakończenie kolejnego rocznika Studiów Podyplomowych Chemia dla Nauczycieli prowadzonych, nieprzerwanie od 1997 roku. Po trzech semestrach wytężonej pracy, świadectwa ukończenia studiów, z rąk Pani Prodziekan prof. UAM dr hab. Renaty Jastrząb i kierownika studiów dr. hab. Romualdy Bregier-Jarzębowskiej odebrało 22 absolwentów. Studia prowadzone przez nasz Wydział cieszą się znakomitą opinią, co przekłada się na ponad tysiąc absolwentów tej formy dokształcania nauczycieli.

Więcej...
Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą - spotkanie organizacyjne
Wiadomość, opublikowana 19-10-2017

Uprzejmie informujemy, że Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile zostały utworzone. Wszystkie osoby, które złożyły lub przesłały dokumenty zostały wpisane na listę słuchaczy.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy zjazd, który odbędzie się 27 października o godzinie 17:00 w sali 2.05.
Spotkanie rozpocznie się od spraw organizacyjnych, które poprowadzi kierownik studiów dr Roman Pawłowski.

Więcej...
Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe Informatyka Stosowana w Pile
Wiadomość, opublikowana 12-10-2017

Szanowni Państwo informujemy, że Nadnotecki Instytut UAM w Pile oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu otwierają kierunek studiów podyplomowych "Informatyka Stosowana".

Więcej...
studia podyplomowe: akademia trenera – rozpoczęcie roku akademickiego w lutym 2018 - rekrutacja trwa – serdecznie zapraszamy!
Wiadomość, opublikowana 06-10-2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania dokumentów na studiach podyplomowe: Akademia Trenera. Ruszamy z kolejną edycją od semestru letniego, tj. koniec lutego 2018 roku. Terminy zjazdów oraz ramowy program kształcenia już są dostępne na stronie. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia, silny akcent praktyczny oraz specjalistów-wykładowców z wieloletnim stażem biznesowym i zawodowym.

Więcej...
Rekrutacja na X edycję Studiów Podyplomowych Służby Zagranicznej i Międzynarodowej 2017/2018
Wiadomość, opublikowana 25-07-2017

1 lipca br. została uruchomiona rekrutacja na X jubileuszową edycję Studiów Podyplomowych Służby Zagranicznej i Międzynarodowej na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Celem kształcenia jest przygotowanie do pracy w zagranicznej służbie państwowej (dyplomatycznej i konsularnej) w instytucjach i organizacjach międzynarodowych oraz koncernach międzynarodowych, a także w administracji rządowej i samorządowej, w komórkach odpowiedzialnych za organizowanie i prowadzenie współpracy międzynarodowej.

Więcej...
Nowe edycje studiów podyplomowych na Wydziale Anglistyki
Wiadomość, opublikowana 30-06-2017

Wydział Anglistyki rozpoczął rekrutację na 2 edycje studiów podyplomowych: kształcenia tłumaczy specjalistycznych oraz zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego (z j. angielskim). Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z ofertą studiów i ich bogatym programem na stronach, odpowiednio: http://wa.amu.edu.pl/spkt/Rekrutacja/Rekrutacja.html i http://wa.amu.edu.pl/wa/CLIL.

Więcej...
XII edycja Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego na Wydziale Neofilologii UAM
Wiadomość, opublikowana 06-06-2017

Instytut Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (al. Niepodległości 4, 61-874 Poznań, pok. 7B) prowadzi nabór na XII edycję Studiów Podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Języka Rosyjskiego w roku akademickim 2017/2018.

Więcej...
Ruszył nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą
Wiadomość, opublikowana 30-05-2017

Szanowni Państwo informujemy, że uruchomiliśmy nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą.

Rekrutacja trwa od 17 maja 2017 roku do 15 września 2017 roku lub wyczerpania limitu miejsc (50 osób).

Szczegóły dostępne na stronie:
http://pila.amu.edu.pl/dla-kandydata/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/zarzadzania-oswiata

Wszelkie informacje: kortas@amu.edu.pl bądź telefonicznie: 61 829 34 54

Więcej...
RUSZYŁ NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWE: Informatyka I Technologie Informacyjne na UAM w Pile
Wiadomość, opublikowana 10-01-2017

Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile wraz z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt poinformować, że uruchomiają studia podyplomowe Informatyka i Technologie Informacyjne w Ośrodku UAM w Pile.

Studia będą trwać półtora roku (trzy semestry), począwszy od przełomu lutego/marca 2017 roku. Studia przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą pogłębić swoją wiedze oraz uzyskać dostęp do nauczenia nowego przedmiotu. Po zakończeniu studiów absolwent będzie posiadał kwalifikację do nauczania informatyki w szkole podstawowej, gdy posiada dyplom studiów I stopnia oraz do nauczania informatyki w szkole ponadpodstawowej, gdy posiada dyplom II stopnia.

Więcej...
"Inżynieria kosmiczna" - nowy kierunek studiów podyplomowych
Wiadomość, opublikowana 05-12-2016

Politechnika Poznańska wraz z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe "Inżynieria Kosmiczna", które jako nowy, innowacyjny kierunek studiów stanowi odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie rozwijającego się w Polsce sektora kosmicznego. W ramach studiów podyplomowych chcemy Państwu zaproponować ciekawe zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone na Politechnice Poznańskiej, jak również w Instytucie Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Więcej...
Trwa nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą
Wiadomość, opublikowana 03-10-2016

Szanowni Państwo informujemy, że nabór na Studia Podyplomowe Zarządzania Oświatą został wydłużony do 14 października 2016 roku.

Zasady rekrutacji pozostają bez zmian.

Szczegóły dostępne na stronie:
http://pila.amu.edu.pl/dla-kandydata/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/zarzadzania-oswiata

Wszelkie informacje: kortas@amu.edu.pl bądź telefonicznie: 61 829 34 54

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.